- اخبار

اسماعیل حسن زاده فرماندار بابلسر با اشاره به پتاسیل های کشاورزی شهرستان گفت: بخش بهنمیر این شهرستان قطب تولید نیشکر و توت فرنگی است.

اسماعیل حسن زاده فرماندار بابلسر با اشاره به پتاسیل های کشاورزی شهرستان گفت: بخش بهنمیر این شهرستان قطب تولید نیشکر و توت فرنگی است.

به گزارش بابلسر نیوز، اسماعیل حسن زاده بعدازظهر شنبه در مراسم تودیع و معارفه بخشدار بهنمیر مردم سالاری دینی را یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب دانست و افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران یک نظام متکی به مردم است و نقش مردم در همه عرصه‌ها و حوزه‌ها نقشی تأثیرگذار و تعیین کننده بوده است.

وی خدمت به مردم را توفیق الهی دانست و گفت: مردم مالک و سرمایه نظام هستند و مسئولان به عنوان خدمتگزاران مردم باید در جهت رفع مشکلات مردم گام بردارند.

فرماندار بابلسر در ادامه با اشاره به ظرفیت‌ها و پتانسیل بخش بهنمیر اظهار کرد: بهنمیر از معدود بخش‌های استان مازندران است که همزمان از سه پتانسیل صنعتی، کشاورزی و تولیدی بهره مند است.

حسن زاده با بیان اینکه از ظرفیت‌ها و پتانسیل بخش بهنمیر در جهت رونق تولید و اشتغال زایی استفاده کنیم، گفت: اولویت اصلی دولت رونق تولید و اشتغالزایی است اگر بتوانیم با برنامه ریزی مناسب از این ظرفیت‌ها و پتانسیل اقتصاد بخش را پویا کنیم می‌توانیم به درآمد پایدار برسیم.

فرماندار بابلسر با تقدیر از مجید بهمنی سرپرست سابق بخشداری بهنمیر بیان کرد: بهمنی در مدت ۱۱ ماه مسئولیت خود در بخشداری بهنمیر توانست به توفیقات خوبی دست یابد و در حادثه سیل اخیر نیز بسیار توانمند عمل کرد.

وی همچنین با تبریک به طاهرپور بخشدار جدید بهنمیر گفت: امیدوارم بخشدار جدید بهنمیر بازسازی مناطق سیل زده را در اولویت کاری خود قرار دهد و در بحث طرح دریای بخش بهنمیر نظارت خوبی داشته باشد.

وی با بیان اینکه بهنمیر قطب مبل مازندران است، افزود: به دنبال آن هستیم که بازار مبل بهنمیر را ساماندهی کرده و شهرک صنفی مبل را در بهنمیر ایجاد کنیم.

حسن زاده در پایان گفت: بهنمیر قطب تولید نیشکر و توت فرنگی نیز می‌باشد، وجود این محصولات در بهنمیر می‌تواند موجب رونق اقتصادی و بهبود وضعیت معیشتی شود.

گفتنی است در این مراسم از زحمات ۱۱ ماهه مجید بهمنی سرپرست سابق بخشداری بهنمیر تقدیر و حمیدرضا طاهرپور به عنوان بخشدار جدید معارفه شد.

خبرنگار: سامره عبـدی

درباره ما admin

ادامه مطلب admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *