- اخبار

بارش‌ها در راه‌ مازندران/ سیلابی شدن برخی از مناطق مازندران

بارش‌ها در راه‌ مازندران/ سیلابی شدن برخی از مناطق مازندران
مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: براساس تحلیل آخرین نقشه ها و خروجی مدل‌های هواشناسی از امروز تا اواسط هفته آینده به‌دلیل عبور امواج بارانی، به‌تناوب شاهد بارندگی در مازندران و البرز جنوبی خواهیم بود.

به گزارش بابلسرنیوز: به نقل از فارس، سیدمحمدرضا رضوی امروز درباره آخرین وضعیت جوی مازندران در اظهار کرد: شاهد آسمانی ابری همراه با بارش پراکنده باران پیش‌بینی می شود.

وی افزود: براساس تحلیل آخرین نقشه ها وخروجی مدل‌های هواشناسی از امروز  تا اواسط هفته آینده به‌دلیل عبور امواج به‌تناوب شاهد بارندگی در مازندران و البرز جنوبی خواهیم بود.
مدیرکل هواشناسی مازندران تصریح کرد: گذر جمعه شب ( از نیمه شب به بعد ) تا پایان روز شنبه چهارم آبان ماه بارش در ارتفاعات نیمه  غربی استان از شدت بیشتری برخوردار است.
این مسوول اضافه کرد: از آنجایی‌که عمده ریزش‌ها در ارتفاعات به شکل باران بوده لذا بالا آمدن سطح آب رودخانه‌ها، سیلابی شدن مسیل‌ها و اختلال در تردد جاده‌ای( به‌ویژه در ارتفاعات رامسر، ارتفاعات‌ دوهزار و سه هزارتنکابن، محورکندوان، کجور و مناطقی از جاده هراز) پیش‌بینی می‌شود.
رضوی در پایان خاطرنشان کرد: روزهای یک‌شنبه و دوشنبه شاهد آسمانی ابری همراه با بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود که در ارتفاعات همراه با مه‌آلودگی و کاهش دید همراه است.

درباره ما admin

ادامه مطلب admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *